Kurumsal

Kurumsal

Kuruluşu1980 yılına dayanan firmamız ,Ako Plastik –Akman Günenç olarak
sektöründe tanınmış, 2008 yılı itibariyle Kurumsallaşarak Akoplast.Pls.Ürn.San.
ve Tic.Ltd.Şti. ünvanı altında aile şirketi olarak üretimine devam etmektedir.

Halen Silivri/Ortaköy Sanayi Bölgesinde 1500 m2 kapalı alanı olan tesisimizde Kalıp üretimi,Enjeksiyon,Tampon Baskı,Ultrasonik Yapıştırma faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Global düşünce ve fark yaratma çabaları son yıllarda iç ve dış Pazar potansiyelini önemli ölçüde arttırmıştır.Bugün üretimini %60’ı iç ve
%40 ‘ı dış pazara sağlamakta olan Akoplast,Dünya Standartı olarak kabul
Edilen ISO.9001:2000 kalite güvence belgesine sahip bulunmaktadır.
Ürünlerini Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının öngördüğü Gıda ile temasta bulunan materyal ve malzemenin sağlığa uygunluk normlarına bağlı kalarak üretmektedir.Tüm çalışmaları ile birlikte teknolojiye uyumu ve istikrarlı gelişimi ile sürekli dinamik kalan firmamız tasarım çalışmaları ile ürün standartlarının üstünde ve zamanında üretim yaparak müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılar.
Akoplast, Yurt içi ve Dışında faaliyetlerini sürdüren büyük ve seçkin kuruluşlarına hizmet vererek bu konuda güvenilir,aranılan şirket olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.


MİSYONUMUZ

Beklentilerinin çok daha fazla üstünde bir servis anlayışı doğrultusunda, maksimum değerde promosyonel ve reklam amaçlı ürünleri tasarlayıp üreterek, tüm Türkiye ve Dünya genelindeki müşterilerimizi memnun etmek.

VİZYONUMUZ

Inovatif, yüksek kaliteli, farklı ve estetik görünümlere sahip plastik ürünleri üretimi ile günümüz dünyası piyasasında en bilindik marka olmak.